System operacyjny Windows 11

Windows 11 już blisko. Microsoft udostępnia teaser z dźwiękami startowymi okienek

Windows 11 to nowy system operacyjny Microsoftu, który mamy zobaczyć za kilkanaście dni. Gigant z Redmond podgrzewa atmosferę przed premierą i udostępnił nowy teaser. To remix dźwięków startowych dla okienek, które zarejestrowano w trybie slo-fi. Ich prędkość zredukowano o 4000 proc.

Microsoft niedawno ogłosił, że 24 czerwca zaprezentuje przyszłość okienek. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy zupełnie nową generację systemu operacyjnego. Tak, to Windows 11. Teraz gigant z Redmond udostępnił teaser, w którym podgrzewa atmosferę przed debiutem.

Microsoft udostępnił w tym tygodniu wideo, które jest remiksem dźwięków startowych różnych edycji okienek. Są to Windows 95, XP czy 7. Nagranie jest w trybie slo-fi, a więc zwolnionym. Wiemy, że prędkość zredukowano o 4000 proc. Posłuchajcie tego koniecznie na poniższym materiale.

Czerwcowe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu wschodniego. Już sam start konferencji pozwala nam przypuszczać, że Microsoft chce pokazać system operacyjny Windows 11. Firma ponadto wstrzymała dostępność części poglądowych wydań okienek. Zapewne po to, aby nie ujawniać planowanych nowości.

źródło: komputerswiat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowości

Najnowsze

Otrzymuj nowe informacje

Subskrybuj cotygodniowe info

Otrzymuj powiadomienia o  artykułach