Zapraszamy do reklamy!

Na stronie www.tomaszow24.com oferuję Państwu możliwość umieszczenia banerów reklamowych. W ramach całej zawartości witryny, zarówno na stronach, podstronach jak i we wpisach, oferuję strefy reklamowe, które dostępne są dla Czytelników 24 godziny na dobę. Oferuję przy tym całą gamę różnych typów banerów reklamowych umieszczanych niemal w dowolnych miejscach na stronach i we wpisach.

Zapraszam do zapoznania się z dostępnymi strefami reklamowymi jak i rodzajami banerów reklamowych, które mogę Państwu zaoferować w ramach witryny www.tomaszow24.com.

Na stronie głównej www.tomaszow24.com dostępne są 3 strefy reklamowe:

 1. Prawa strona o wymiarach 400×600 px (pikseli)
 2. Prawa strona o wymiarach 400×350 px
 3. Środek strony (między wpisami) o wymiarach 1400×230 px (cała szerokość strony).

W ramach tych stref reklamowych mogę umieścić dowolny baner reklamowy w rozmiarach wyżej wymienionych. W każdej strefie reklamowej mogę umieścić po kilka banerów, które będą wyświetlały się rotacyjnie. Strefy te ilustruje rysunek poniżej:

W/w strefy reklamowe wraz z banerami mogą Państwo zobaczyć na stronie głównej www.tomaszow24.com

Ponadto, zarówno na stronie głównej jak i podstronach oferuję reklamę umieszczoną w prawym górnym rogu witryny (ją również można zobaczyć na stronie).

W ramach każdej z tych stref oferuję Państwu możliwość wykonania baneru reklamowego. Jeśli posiadają już Państwo baner w w/w rozmiarach można go przesłać na adres reklama@tomaszow24.com).

Co to jest baner reklamowy?

Baner reklamowy (lub baner internetowy) to reklama wyświetlana na stronie internetowej. Reklama składa się z obrazu (.jpg, .png, .gif, .svg) lub obiektu multimedialnego (zazwyczaj Flash lub HTML5). Banery reklamowe mogą być statyczne lub animowane.

Statyczne banery reklamowe  to proste obrazy, które można kliknąć i przejść do witryny internetowej lub strony docelowej reklamodawcy.

Animowane banery reklamowe  to rodzaj reklamy cyfrowej utworzonej przy użyciu nowoczesnych kodów HTML5, CSS3 i Javascript.

Cel jest taki sam jak w przypadku statycznych banerów reklamowych „Daj się zauważyć i upewnij się, że użytkownik je kliknie”.

Przykłady banerów reklamowych:

 • Reklama wewnątrz treści strony lub wpisu:

 

Na obrazku poniżej przedstawiony jest baner, który jest wstawiony po pierwszym akapicie w treści strony lub wpisu.

Zostaje wyrównany do prawej strony i otacza go tekst posta (baner w treści). Ma również szarą obwódkę i etykietę.

baner w treści
 • Reklamy przed publikacją:

 

Baner reklamowy wyświetla się przed wyświetleniem rzeczywistej treści postu.

Na obrazku powyżej widzisz reklamę przed opublikowaniem postu. Reklama będzie widoczna tylko na komputerach stacjonarnych. Jest ukryta na urządzeniach mobilnych i tabletach.

Obrazek pokazuje baner reklamowy nakładający się na treść postu i wyłącza przewijanie strony. Ma pasek postępu, który pokazuje czas pozostały do ​​momentu, gdy post stanie się widoczny.

 • Reklamy tekstowe:

 

Reklamę tekstową przedstawia obrazek poniżej:

Baner tekstowy to baner utworzony przy pomocy edytora, w tym przypadku składa się z dwóch kolumn: treści i przycisku.

 

 • Reklamy w tle:

 

Reklamy w tle przejmą domyślne tło strony i zawijają się wokół zawartości treści strony lub wpisu. Można wybrać 3 różne sekcje do dodawania reklam (obrazek poniżej).

 1. Górna skórka (opcjonalnie)
 2. Lewa skóra
 3. Właściwa skóra

Reklamy przejmujące w tle (znane również jako skórki tapet)  przyciągają więcej uwagi odwiedzających.

 

 • Siatki reklamowe:

 

Na obrazku poniżej widać siatkę reklamową zawierającą 2 kolumny i 2 wiersze reklam (4 sztuki). Siatka reklam jest wstawiona po trzecim akapicie tylko dla tego postu i ładuje banery w losowej kolejności.

Siatki reklamowe pozwalają wybrać wiele kolumn i wierszy oraz wyświetlać wiele banerów jednocześnie, wszystkie połączone z jedną strefą reklamową.

 

 • Fly w reklamach:

 

Czasowe i ukierunkowane reklamy Fly-In. Fly in ads to strategia czasu reklamowego, w której reklamy są wyświetlane nad rzeczywistą zawartością strony.

Na obrazku poniżej widać Flyin AD – baner reklamowy „wlatuje” w prawym dolnym rogu strony. 

 

 • Paski powiadomień:

 

Paski powiadomień to świetny sposób na śledzenie uwagi użytkownika bez wyświetlania domyślnych banerów reklamowych.

Paski powiadomień doskonale integrują się z treściami i stają się częścią postów.

Paski powiadomień można dodawać w dowolnym miejscu w witrynie (obrazek poniżej).

 

 • Wskakujące okno:

 

Baner reklamowy pojawia się w dowolnej części ekranu przykrywając treść strony, wpisu i pozostaje aktywny do momentu zamknięcia go przez Czytelnika. Baner może pojawiać się zarówno przy wejściu na stronę, wpis jak i przy opuszczaniu strony, wpisu (obrazek poniżej)

Otrzymuj nowe informacje

Subskrybuj cotygodniowe info

Otrzymuj powiadomienia o  artykułach