Spotkanie z twórcami Rock Opery „Mistrz i Małgorzata” w Monopolis-fotoreportaż

Podczas spotkania mieliśmy możliwość poznania ludzi stojących za przedstawieniem, które przyciągnęło do Sceny Monopolis ponad 2200 osób. W spotkaniu wzięli udział:

Arkadiusz Pachulski – od 2003 roku realizuje projekty koncertowe „Normalsi” oraz festiwal objazdowy „Nowa Łódzka Scena Muzyczna” – Barwy Rocka, a ostatnio także wydarzenia teatralne m.in. „Łajzy” w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Piotr Pachulski – łódzki kompozytor, tekściarz, wokalista i gitarzysta. Lider zespołu „Normalsi„, w przedstawieniu gra rolę Piłata i odpowiada za oprawę muzyczną.

Daniel Frontczak – w przedstawieniu grał rolę Mateusza Lewity. „Danny Boy” to łódzki gitarzysta i wokalista bluesowy. Jest założycielem zespołów Los Potatos i Danny Boy Experience, z którym ostatnio wydał płytę.

Mariusz Saniternik – niegdyś aktor łódzkich teatrów – Teatr Nowy i Teatr Jaracza oraz teatru krakowskiego Teatr w Krakowie im. Juliusza Słowackiego. W swojej zawodowej karierze zagrał wiele znakomitych ról w spektaklach i filmach m.in. w „Historia kina w Popielawach” J.J. Kolskiego

Robert Sakowski – prowadzący spotkanie, dziennikarz prasowy oraz redaktor w gazetach regionalnych i ogólnopolskich. Od 2007 roku mieszkaniec Łodzi i wydawca magazynu ” LIFE IN Łódzkie„

2023-03-17 13:00

wyświetleń: 309, dzisiaj: 1